O NAS

Firma MASTPOL Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy artykułów ze stali nierdzewnej i aluminium. Prawie 90% produkcji ukierunkowane jest na przemysł jachtowy. Pozostałe 10% to produkcja nietypowa. Firma dysponuje pełnym zapleczem logistycznym oraz transportowym, umożliwiającym zaopatrzenie naszych klientów niemal w każdym zakątku Europy.

Firma powstała w kwietniu 1987 roku jako usługowo - produkcyjny zakład ślusarski, którego podstawowym założeniem była produkcja wszelkiego rodzaju okuć jachtowych. Lata 1987 - 1990 potwierdziły duże zapotrzebowanie na osprzęt jachtowy na rynku krajowym i zagranicznym. Czas ten pozwolił na ustalenie siedziby firmy w Kosakowie (15 km od centrum Gdyni). W okresie tym przemianowano nazwę firmy z Zakładu Ślusarskiego na MASTPOL Osprzęt Jachtowy i przyjęto logo firmy - stylizowany obraz dwumasztowego jachtu.
Początek lat 90-tych to okres budowy hal produkcyjnych, zakup maszyn i urządzeń do obróbki metalu oraz dobór odpowiedniej, wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników. Pierwszymi odbiorcami wyrobów firmy, były małe krajowe zakłady budujące jachty oraz żeglarze indywidualni. Ciągłe nakłady na zakup nowych technologii i podwyższanie kwalifikacji pracowników zaowocowały wyższą jakością wyrobów a co za tym idzie powiększyły grono odbiorców. Z roku na rok wzrasta zatrudnienie oraz obroty firmy średnio o ok. 15% - 25%.

W chwili obecnej firma dysponuje 5000m² powierzchni produkcyjnej, zatrudnia średnio 100 pracowników. Głównymi odbiorcami wyrobów omawianego przedsiębiorstwa są duże, zachodnio-europejskie stocznie jachtowe. Ponieważ firma nieustannie poszerza swoje możliwości produkcyjne i rozbudowuje park maszynowy, uruchomiła niedawno nowe gałęzie wytwarzania, takie jak: elementy konstrukcyjne budynków przemysłowych, meble sklepowe i domowego użytku, zamki elektromagnetyczne oraz komponenty do urządzeń wykorzystywanych w służbie zdrowia i medycynie estetycznej.

Z dniem 01.10.2015 firma MASTPOL Osprzęt Jachtowy zmieniła formę prawną na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółkę Komandytową.

CERTYFIKATY | NAGRODY